m-rec.eu

Furries - kilka słów o nich
Jarek 03.02.2021

Futrzaki to grupa ssaków podzielona według bruzdy, w której znajdują się uszy. Futrzaki mają dużą liczbę par, które charakteryzują się grubą warstwą tkanki tłuszczowej, co powoduje, że uszy są bardzo duże. Uszy są tak duże, że mogą otaczać oczy, patrząc na nie.

Furry są bardzo ciekawskimi zwierzętami, dlatego ich naturalne siedliska obejmują lasy, pustynię i obszary przybrzeżne. Furry żyją na drzewach i krzewach, w małych rodzinnych zagrodach. Są bardzo posłuszni, szczególnie ci, którzy nie są w rui, zostaną tam, gdzie są inni członkowie ich rodziny lub uciekną, gdzie człowiek może się ukryć. Futrzaki żyją w małych grupach społecznych, zwanych "klastrami" lub "grupami plemiennymi". Kiedy mieszkają razem, nazywane są "poligynicznymi".

Furry należy traktować jako przypadek szczególny, ponieważ mają one wiele wspólnego z ludźmi. Przede wszystkim ich uszy są wyjątkowe, ponieważ większość z nich znajduje się w przedniej części uszu, a wszystkie mają tylko jedną parę. Inne cechy, takie jak rodzaj bigli, umiejscowienie nauszników, kolorystyka furry, a nawet ich sierść są wyjątkowe.

Furrys to mały, krępy ssak, mierzący około 20–25 mm w kłębie (dolna część ucha). Ma długi pysk i długi ogon. Na końcu pyska ma bardzo wydatną kępkę włosia.

Uszy furry są bardzo rozpowszechnione, mogą mieć różną długość w zależności od potrzeb i preferencji danej osoby. Najczęściej roztocza uszne występują w drugim i trzecim stadium rozwojowym tych zwierząt. Roztocza żyją w wilgotnych miejscach, gdzie wypróżniają się prawie wyłącznie.

Tagi: długi, nich, nih, niche, nicolas cage, nicholson,