m-rec.eu

Nowoczesne oświetlenie
Jarek 15.02.2021

Oświetlenie to ważny element całego procesu projektowania wnętrz. Światło ma zbawienny wpływ na naszą psychikę - na samopoczucie i samopoczucie osoby, którą jesteśmy. Najlepiej pomyśleć o odpowiednim oświetleniu miejsc, w których światło jest szkodliwe dla zdrowia - np. w oczach osób starszych. Jeśli światło jest obecne w pomieszczeniu, w którym jest szkodliwe dla zdrowia, usuń źródła światła, takie jak żarówki fluorescencyjne.

Wymagania dotyczące oświetlenia

Oświetlenie musi być odpowiednio dostosowane do oświetlenia pomieszczenia. Najważniejsze wymagania to:

  • - dobre oświetlenie pomieszczenia, które zapewnia nieprzerwane światło,
  • - odpowiednie oświetlenie pomieszczeń,
  • - bez zbędnego oświetlania przestrzeni,
  • - oświetlenie pomieszczenia w celu stworzenia naturalnej i przytulnej atmosfery.
  • Jakość i trwałość oświetlenia.

Oświetlenie musi być również odpowiednio dostosowane do rodzaju oświetlenia pomieszczenia. W pomieszczeniach z obfitym oświetleniem zdecyduj się na stabilne oświetlenie, np. z panelami fotowoltaicznymi. To najlepszy wybór, oświetlenie będzie w większości niewidoczne gołym okiem.

Wartości oświetlenia zgodne z oświetleniem pomieszczenia.

Oświetlenie należy dostosować do oświetlenia pomieszczenia przy ścianie. W pomieszczeniach o ograniczonym oświetleniu wybieraj stałe źródła światła lub używaj źródeł światła o dużej wydajności.

Tagi: odpowiednio, światło, zdrowia, światła, oświetlenie zewnętrzne domu, oświetlenie świąteczne, oświetlenie garażu, oświetlenie ogrodowe, oświetlenie do salonu, oświetlenie sufitowe, oświetlenie szynowe, oświetlenie led,